Sostų karai 8 sezonas online

Sostų karai 8 sezonas online, ar verta žiūrėti?

Sostų karai 8 sezonas online

Sostų karai 8 sezonas online ir lietuviškai. Rekomenduojame šį serialą. Tikriausiai, visi žino serialą Sostų karai, net jeigu ir nesate jo didžiausias gerbėjas, turėjote girdėti apie jį.

Foto šaltinis: https://www.harpersbazaar.com

Sostų karai 8 sezonas online naujausios serijos: 

 • Sostų karai 8 sezonas 1 serija / Game of Thrones 8 season 1 episode
 • Sostų karai 8 sezonas 2 serija / Game of Thrones 8 season 2 episode
 • Sostų karai 8 sezonas 3 serija / Game of Thrones 8 season 3 episode

  • Sostų karai 8 sezonas 4 serija / Game of Thrones 8 season 4 episode

 • Sostų karai 8 sezonas 5 serija / Game of Thrones 8 season 5 episode

 • Sostų karai 8 sezonas 6 serija / Game of Thrones 8 season 6 episode

 • Sostų karai 8 sezonas 7 serija / Game of Thrones 8 season 7 episode
 • Sostų karai 8 sezonas 8 serija / Game of Thrones 8 season 8 episode

Ypač daug apie šį serialą kalbama paskutinėmis dienomis ir taip yra ne šiaip sau, pasirodė naujasis ir ilgai lauktas jo sezonas. Dar prieš jam pasirodant buvo daug kalbų ir intrigų, kadangi patys aktoriai teigė, jog nesitikėjo tokios pabaigos, tad tai dar labiau paskatino smalsumą. Tad daugumai gali kilti klausimas, kur pasižiūrėti šį naują sezoną, kurio per įprastus televizijos kanalus nerodo. Šioje vietoje padėti gali internetas, kuriame galite rasti ir naujausias serialų serijas. Tad galite paprasčiausiai paieškoti Google sistemoje įvedę serialo ir norimo žiūrėti sezono pavadinimus, taip pat reikėtų nepamiršti pridėti žodžio “online”, kuris nurodo, kad norite žiūrėti internetu.

Sostų karai – vienas populiariausių šių laikų serialų

Kad šis serialas yra vienas populiariausiųjų visame pasaulyje, tikriausiai, esate girdėję, o jeigu ir patys jį žiūrite, tuomet turėjote galimybę tuo įsitikinti ir, tikėtina, esate vienas iš gausaus jo gerbėjų būrio. Taip pat jo populiarumą patvirtina ir neseniai pasirodęs naujasis sezonas. Kuris dar prieš išėjimą į didžiausius ekranus sulaukė nemažai diskusijų, o milijonai žmonių ilgą laiką jo laukė, tad sezono pasirodymas tapo vienu iš svarbiausių šių metų įvykių ne vienam žmogui. Lietuva nėra išimtas, paskutiniu metu dauguma internete vedė tekstą: Sostų karai 8 sezonas online.  Ir taip bandė ieškoti bei nepraleisti pirmųjų šio serialo serijų.

Sostų karai 8 sezonas online vienas iš būdų pamatyti serialą pirmiesiems

Kadangi tai yra populiarus serialas visame pasaulyje, o jo naujojo sezono pirmoji serija tapo milžiniška premjera, tad nėra keista, jog per įprastus lietuviškus kanalus jo pamatyti nepavyks, bent jau kurį laiką, tikriausiai, dar net nėra lietuviško jo naujausios serijos vertimo.

 • Игра Престолов 8 сезон 1 серия
 • Игра Престолов 8 сезон 2 серия
 • Игра Престолов 8 сезон 3 серия
 • Игра Престолов 8 сезон 4 серия
 • Игра Престолов 8 сезон 5 серия
 • Игра Престолов 8 сезон 6 серия
 • Игра Престолов 8 сезон 7 серия
 • Игра Престолов 8 сезон 8 серия

Tačiau gerbėjai neturėtų nusiminti, kadangi internete surasti šio serialo naujausias serijas tikrai nebus sunku. Jų ieško daugybė žmonių iš viso pasaulio, tad ir besidalinančiųjų yra tikrai ne vienas. Tereikia pasinaudoti Google paieška arba specifinėmis interneto svetainėm

Sostų karai 8 sezonas online is, kur talpinami naujausi serialai bei nemokami filmai, ir galite pamatyti naujausią seriją, kurios nereikės netgi parsisiųsti į savo kompiuterį.

Game of Thrones 8 sezonas online

Tikriausiai, dauguma žmonių žino šį serialą, net jeigu nėra jo matę, kadangi tai vienas populiariausių bei žiūrimiausių šių laikų serialų, turintis išskirtinį siužetą. Tad nenuostabu, jog pradėjus rodyti naujausią jo sezoną niekas nenori praleisti net ir pačių pirmųjų serijų, tačiau kur galima jį rasti ir pasižiūrėti, juk per įprastus televizijos kanalus serialas nėra rodomas. Šiais laikais tai nėra sunku padaryti, kadangi praktiškai visi turi internetą, kuris yra neatsiejama gyvenimo dalis. Tad pasinaudoja internetu ir Google paieška nesunkiai galite surasti bei žiūrėti šį serialą internetu. Tereikia paieškos sistemos laukelyje įvesti serialo pavadinimą, sezoną, galite paminėti ir seriją, kurią norėsite žiūrėti ir nepamirškite pridėti žodžio “online”. Kadangi aštuntojo sezono serijos dar tik neseniai pasirodė, jų reikėtų ieškoti anglų kalba.

Sostų karai 8 sezonas online (2)

Game of Thrones serialo tendencijos

Šis pavadinimas plačiai žinomas visame pasaulyje ir taip yra ne šiaip sau, būtent šis serialas tituluojamas pačiu geriausiu ir populiariausiu šiais laikais. Jau ne pirmą sezoną jis pritraukia milijonus žmonių prie ekranų savo išskirtiniu siužetu bei jo pateikimu. Aišku, kaip ir dauguma serialų, taip ir šis populiaresnis yra tarp jaunesnio amžiaus žmonių, pradedant nuo paauglių ir baigiant jau vidutinio amžiaus suaugusiais. Tad nenuostabu, kad ir naujas jo sezonas buvo vienas iš laukiamiausių šių metų įvykiu, būtent todėl daugumos interneto paieškos laukelyje puikuojasi: Game of Thrones 8 sezonas online. Kadangi niekas nenori praleisti taip lauktų pirmųjų serijų.

Sostų karai 8 sezonas online

Game of Thrones 8 sezonas online ir kuo jis ypatingas

Kad tai yra populiariausias šių laikų serialas, tikriausiai, daugumai nekyla net abejonių. Ir dar visai neseniai pasirodė naujasis sezonas, kuris buvo ypatingai laukiamas, kadangi net patys aktoriai dar prieš premjerą teigė, jog ir patys nesitikėjo tokios serialo pabaigos, o tai dar labiau sužadino visų jo gerbėjų smalsumą. Šio naujojo sezonas lyginamas su visų laikų populiariausiųjų serialų naujų sezonų pasirodymų ir galima tik spėlioti, koks bus jo populiarumas pabaigoje, kadangi gerbėjų jam netrūksta. Ir bėgant laikui jų ratas tik dar labiau plečiasi.

15 thoughts on “Sostų karai 8 sezonas online”

 1. Rytoj išeina 4 serija. Sostų karai ir būtent 8 sezonas yra mano mėgstamiausias. Daugiausiai veiksmo ir nežinai, kas kaip bus. Aišku, jeigu žiūrėti, tai reikia oficialiai. Neikite į nemokamų filmų žiūrėjimo svetaines, nes taip kūrėjai negauna pinigų. Būkite protingi.

  1. Kai algos bus didesnės bus galima žiūrėti ir per gabeline 🙂 O dabar, torrentai vienintelis pasirinkimas. Taip, kad nesvaik su savo mokamu turiniu.

 2. Man tai vienas geriausių serialų. Nežinau kaip kitiems, bet 5 serija kažkiek nuvylė. Visas miestas sudegė. Kiek žmonių žuvo. Taip ir būna su ta valdžia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *